Вдале резюме – успішне працевлаштування

Днями у Млинівському РЦЗ відбувся семінар для студентської молоді «Пошук роботи – перші кроки».

На захід завітали студенти МДТЕК ІІ курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування разом із викладачем економічних дисциплін Павуско З.А., для яких ця інформація є вкрай актуальною, адже кожен з них вже за деякий період часу отримає диплом і прагнутиме реалізувати себе на ринку праці.

Олена Саківець – заступник начальника відділу надання соціальних послуг, розповіла присутнім з чого ж потрібно розпочинати пошук роботи, де можна отримати інформацію про вакансії. Студенти дізналися про можливість презентувати себе, так би мовити, «заочно» за допомогою резюме. А також їм стало відомо, що резюме студента або молодого фахівця суттєво відрізняється від резюме людини з досвідом роботи.

Головним завданням резюме молодих фахівців є подати його власника в найвигіднішому світлі так, щоб роботодавець, не дивлячись на відсутність досвіду роботи, зацікавився претендентом на вакансію. Тому в резюме молоді фахівці повинні показати свій потенціал, продемонструвавши здатність до навчання і бажання просуватися по кар'єрних сходах.

Залишили центр зайнятості молоді люди з багажем знань, необхідних для якісного та продуктивного пошуку роботи та твердим переконанням, що варто якомога більше черпати знань у стінах навчального закладу!